Міжнародні конференції ХНАДУ

Журнали

  • Міжнародна конференція «ЕНЕРГЕТИЧНІ УСТАНОВКИ ТА АЛЬТЕРНАТИВНІ ДЖЕРЕЛА ЕНЕРГІЇ»

    Шановні колеги!

    Кафедра двигунів внутрішнього згоряння Харківського національного автомобільно-дорожнього університету (ХНАДУ) запрошує взяти участь вчених, інженерів, фахівців, експертів, бізнесменів, аспірантів та студентів у роботі II-ї міжнародної науково-практичної конференції «ЕНЕРГЕТИЧНІ УСТАНОВКИ ТА АЛЬТЕРНАТИВНІ ДЖЕРЕЛА ЕНЕРГІЇ» (ESAES - 2025), яка відбудеться 11 та 12 березня 2025 року о 04:00 PM Київ дистанційно (онлайн) на базі платформи ZOOM за посиланням:
    https://us02web.zoom.us/j/88595685770?pwd=7ogVol0WgcILLwBlOX6h0g5nYaz3yV.1
    Ідентифікатор конференції: 885 9568 5770
    Код доступу: 158269

    Конференція призначена для об'єднання світового співтовариства освітян, науковців і промисловців й інших зацікавлених сторін, які працюють у галузі енергетичних технологій та альтернативних джерел енергії.

    Мета конференції полягає у сприянні обміну новітніми дослідженнями, технологічними інноваціями і практичним досвідом для розвитку сталої, ефективної та екологічно чистої енергетики.

    Основні завдання конференції:

    • поширення знань: Обмін результатами досліджень та знаннями в галузі енергетичних установок й альтернативних джерел енергії серед учасників конференції.
    • стимулювання інновацій: Заохочення розробки і впровадження новаторських технологій для поліпшення продуктивності та сталості енергетичних систем.
    • сприяння співпраці: Створення міжнародного форуму для встановлення контактів і сприяння співпраці між вченими, промисловцями та урядовими представниками.
    • вирішення глобальних викликів: Обговорення і знаходження інноваційних рішень для глобальних проблем, пов'язаних із забезпеченням стійкої енергетичної безпеки та зменшенням впливу на навколишнє середовище.
    • поширення практичного досвіду: Висвітлення практичних випробувань та успішних кейсів у галузі енергетичних технологій.

    Основні параметри:

    • Періодичність - 1 раз на рік (навесні).
    • Робочі мови: українська та англійська.
    • Участь у конференції безкоштовна.

    Збірники тез, що надруковані до 2025 року

  • Міжнародна науково-практична конференція до Дня автомобіліста та дорожника «СУЧАСНА АВТОМОБІЛЬНА ІНДУСТРІЯ, ТРАНСПОРТНА ТА ДОРОЖНЯ ІНФРАСТРУКТУРА»

    Шановні колеги!

    Автомобільний факультет Харківського національного автомобільно- дорожнього університету (ХНАДУ) запрошує взяти участь вчених, інженерів, фахівців, експертів, бізнесменів, аспірантів та студентів у роботі міжнародної науково-практичної конференції до Дня автомобілиста та дорожника «СУЧАСНЕ АВТОМОБІЛЕБУДУВАННЯ, АВТОТЕХНІЧНА ЕКСПЕРТИЗА, ЕКСПЛУАТАЦІЯ АВТОМОБІЛЬНОГО ТРАНСПОРТУ ТА ПІДГОТОВКА ФАХІВЦІВ ГАЛУЗІ ТРАНСПОРТ» (MAITRI 2024), яка відбудеться 22 та 23 жовтня 2024 року  дистанційно (онлайн).

    Для участі в роботі секції перейти за посиланням https://dl2022.khadi-kh.com/course/view.php?id=5944

    Конференція призначена для об'єднання світового співтовариства освітян, науковців і промисловців й інших зацікавлених сторін, які працюють у галузі автомобілебудування, автотехнічної експертизи та експлуатації автомобільного транспорту. 

    Мета конференції полягає у сприянні обміну новітніми дослідженнями, технологічними інноваціями і практичним досвідом для розвитку сучасного автомобілебудування та вдосконалення експлуатації автомобільного транспорту.

    Основні завдання конференції:

    • поширення знань: Обмін результатами досліджень та знаннями у галузі автомобілебудування, автотехнічної експертизи та експлуатації автомобільного транспорту серед учасників конференції.
    • стимулювання інновацій: Заохочення розробки і впровадження новаторських технологій для розвитку автомобілебудування та ефективності автотехнічної експертизи. Вдосконалення підготовки фахівців галузі транспорт.
    • сприяння співпраці: Створення міжнародного форуму для встановлення контактів і сприяння співпраці між вченими, промисловцями та урядовими представниками.
    • вирішення глобальних викликів: Обговорення і знаходження інноваційних рішень для глобальних проблем, пов'язаних із забезпеченням розвитку автомобілебудування, поліпшенням умов експлуатації автомобільного транспорту та  зменшенням його впливу на навколишнє середовище.
    • поширення практичного досвіду: Висвітлення практичних випробувань та успішних кейсів у галузі автомобілебудування, автотехнічної експертизи та експлуатації автомобільного транспорту.

      Основні параметри:

      • Періодичність - 1 раз на рік (восени).
      • Робочі мови: українська та англійська.
      • Участь у конференції безкоштовна.