+Заставка ESAES 2025_укр_11.01.2025+

Про журнал

Шановні колеги!

Кафедра двигунів внутрішнього згоряння Харківського національного автомобільно-дорожнього університету (ХНАДУ) запрошує взяти участь вчених, інженерів, фахівців, експертів, бізнесменів, аспірантів та студентів у роботі II-ї міжнародної науково-практичної конференції «ЕНЕРГЕТИЧНІ УСТАНОВКИ ТА АЛЬТЕРНАТИВНІ ДЖЕРЕЛА ЕНЕРГІЇ ‘2025» (ESAES - 2025), яка відбудеться 11 та 12 березня 2025 року о 04:00 PM Київ дистанційно (онлайн) на базі платформи ZOOM за посиланням:
https://us02web.zoom.us/j/88595685770?pwd=7ogVol0WgcILLwBlOX6h0g5nYaz3yV.1
Ідентифікатор конференції: 885 9568 5770
Код доступу: 158269

Програма конференції ESAES 2025

Презентації ESAES 2025

Реєстрація

Конференція призначена для об'єднання світового співтовариства освітян, науковців і промисловців й інших зацікавлених сторін, які працюють у галузі енергетичних технологій та альтернативних джерел енергії.

Мета конференції полягає у сприянні обміну новітніми дослідженнями, технологічними інноваціями і практичним досвідом для розвитку сталої, ефективної та екологічно чистої енергетики.

Основні завдання конференції:

  • поширення знань: Обмін результатами досліджень та знаннями в галузі енергетичних установок й альтернативних джерел енергії серед учасників конференції.
  • стимулювання інновацій: Заохочення розробки і впровадження новаторських технологій для поліпшення продуктивності та сталості енергетичних систем.
  • сприяння співпраці: Створення міжнародного форуму для встановлення контактів і сприяння співпраці між вченими, промисловцями та урядовими представниками.
  • вирішення глобальних викликів: Обговорення і знаходження інноваційних рішень для глобальних проблем, пов'язаних із забезпеченням стійкої енергетичної безпеки та зменшенням впливу на навколишнє середовище.
  • поширення практичного досвіду: Висвітлення практичних випробувань та успішних кейсів у галузі енергетичних технологій.

Основні параметри:

  • Періодичність - 1 раз на рік (навесні).
  • Робочі мови: українська та англійська.
  • Участь у конференції безкоштовна.

    ВАЖЛИВІ ДАТИ

    Подання повноформатної статті: 21 лютого 2025 року

    Повідомлення про прийняття/перегляд/відмову: 25 лютого 2025 року

    Переглянуте подання паперу: 01 березня 2025 року

    Подання фінальної версії статті для публікації: 04 березня 2025 року

    Починається реєстрація: 25 лютого 2025 року

    Реєстрація закінчується: 04 березня 2025 року

    Дати конференції: 11-12 березня 2025 рок

    ПОЛІТИКА ТА ЕТИКА РЕЦЕНЗУВАННЯ МАТЕРІАЛІВ КОНФЕРЕНЦІЇ

     Значення рецензування

    Рецензування є ключовим елементом наукового процесу, що сприяє підвищенню якості опублікованих досліджень. Усі вчені повинні брати участь у цьому процесі, забезпечуючи об'єктивність та наукову достовірність публікацій.

    Конфіденційність

    Рукописи, що рецензуються, розглядаються як конфіденційні матеріали і не підлягають розголошенню третім особам, за винятком випадків, які потребують консультації з іншими експертами, про що необхідно повідомити редакцію. Забороняється подання рукописів з використанням мовних моделей штучного інтелекту через відсутність гарантій збереження даних.

    Об'єктивність та професіоналізм

    Рецензенти повинні об'єктивно оцінювати представлені дослідження, уникаючи особистої критики авторів. Їхні зауваження мають бути конструктивними та аргументованими, дозволяючи редакторам та авторам зрозуміти обґрунтованість зроблених висновків.

    Конфлікт інтересів

    Рецензенти повинні повідомляти про можливі конфлікти інтересів, пов'язані з їхніми професійними чи особистими стосунками з авторами рукопису. За наявності таких конфліктів вони мають відмовитися від рецензування.

    Захист інтелектуальної власності

    Неопубліковані дані, аргументи або висновки з рукописів, що рецензуються, не можуть використовуватися без згоди авторів. Отримана в процесі рецензування інформація не повинна застосовуватись у особистих чи конкурентних цілях.

    Посилання на релевантні джерела

    Рецензенти повинні звертати увагу авторів на значні публікації, які не були цитовані, але мають значення для дослідження. При виявленні суттєвої подібності до раніше опублікованих матеріалів необхідно повідомити редакцію.

    Дотримання наукової етики

    Рецензенти повинні дотримуватися високих стандартів наукової етики, об'єктивності та професіоналізму, сприяючи розвитку якісної наукової літератури.

    Збірники тез, що надруковані до 2025 року

Ліцензія Creative Commons Цей журнал ліцензовано за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International.